Снитков. Долина Ирисов

Тур оператор хорошего детского отдыха

Подолье • Снитков

Новий природний парк «Долина Ірисів» може з`явитися на Вінничині. Тут зацвіла унікальна галявина диких болотних ірисів. Квітуче поле розташоване між селами Долинянами, Снітковим та Супівкою. Квіти розрослися на 10 гектарах Барського та Мурованокуриловецького районів.

Цей жовтий болотяний півник не є рідкісним видом і не занесений до Червоної книги. Утім, чому вологолюбна квітка уподобала собі незвичну для неї суху місцину - не зрозуміло. За словами фахівців, селекцією цих жовтих шестипелюсткових квітів ніхто не займався. Але, після побаченого, спеціалісти планують вивести нові сорти з дикої рослини з різноманітними відтінками.

«Долиною Ірисів» зацікавилися і чиновники. Вони взялися облаштувати між двома районами природний заповідник. Старожили кажуть, на їхній пам'яті квіткове поле з невідомих причин вже двічі повністю зникало, а потім - знову  розросталося.

Місцеві люди розповідають легенду про іриси. Нібито була одна вільна козачка, яка хотіла вийти за хлопця, що був кріпаком. Він пас на цій території панські стада. Прикро тим, що хлопця віддали в рекрути на 25 років. Гіркими сльозами пролилося почуття цієї дівчини. І, очевидно, від тих пір жовті іриси - квіти розлуки проростають тут.

Индивидуальный подбор тура.

Наш специалист подберет отдых для вас, в котором будут учтены все ваши пожелания!

Увидите памятники ЮНЕСКО национального и местного значения
С вами будут работать лучшие региональные гиды
Любой удобный для вас способ оплаты
Проверенные гостиницы, рестораны и автоперевозчики (автобусы)
Подписывайтесь! получайте горячие предложения и интересные новости.
4928
подписчиков

Заказать звонок

ЕУІЕ
array(4) { [0]=> string(4) "name" [1]=> string(5) "phone" [2]=> string(3) "qty" [3]=> string(5) "email" }